Deși suntem abia la începutul toamnei, primii fulgi de nea au căzut deja în vestul țării. Miercuri după-amiază, a nins pe Muntele Mic, așternându-se...
La Timişoara, autorităţile locale urmează să instituie, astăzi, noi restricţii, în condiţiile în care municipiul a intrat în zona roşie, cu o incidenţă a...