Ce ar fi un partid fără alegătorii săi?
Ce ar fi un județ fără oameni muncitori care plătesc taxe?
Ce ar fi un oraş fără tineri plini de entuziasm, creativitate şi viziune? Dar fără oameni trecuți prin viață care oferă îndrumare generațiilor care vin puternic din spate?
NIMIC! Noi, cei de la ALDE Timiş, susținem ideea că evoluția unei comunități nu se întâmplă datorită conducătorilor, ci datorită ție!
Noi credem în libertatea individuală şi democrație!
Indiferent de vârsta ta, de profesia ta, de religia ta, de orientarea ta politică, reprezinți o rotiță importantă fără de care sistemul administrativ nu ar putea funcționa corect.
În 27 Septembrie e timpul tău să le arăți că puterea stă în mâinile tale.






































































































































































